3 rok biologii UAM Strona Główna 3 rok biologii UAM

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Wyszukaj na forum:

Ogłoszenie 

kopyrajt ołrajt baj hezio
Informuję, że od tej pory każdy temat umieszczony w nieodpowiednim dziale zamiast do właściwego działu będzie przenoszony do śmietnika. Mam dość proszenia o nie umieszczanie każdego tematu bez względu na to czy ma coś wspólnego z aktualnościami, czy też nie, w dziale aktualności!

Wszystkie posty zawierające pytania na egzaminy zostały przeniesione do działu "Pytania" znajdującego się w "Problemach w nauce" (jest on widoczny tylko dla członków grupy "studenci"). Proszę o zamieszczanie wszelkich pytań tylko tam.
Zapraszam serdecznie do korzystania z darmowego, moderowanego katalogu stron internetowych spis.cba.pl. Katalog stron internetowych jest ostępny pod adresem katalog.spis.cba.pl.

Poprzedni temat :: Następny temat
Aspekty - egzamin
Autor Wiadomość
lisowk 
Student/ka biologii

Grupa zajęciowa: 6
Grupa - język obcy: 1
Wysłany: 2010-02-04, 18:03   Aspekty - egzamin

Są już wyniki z egzaminu. Prof. Jackowski wyraził serdeczną prośbę (1) żeby jak najszybciej dostarczyć mu indeksy CAŁEGO ROKU. Wiadomość jaką Lisek ma do przekazania jest hiobowa dla 3 osób. Dwie osoby, których nazwiska znam, już dowiedziały się o koniecznej poprawce, trzecia dziewczyna o imieniu(?)/nazwisku(?) na literę K, pozna tę niespodziankę dopiero przy wpisie.
CAŁEJ RESZCIE ROKU GRATULUJĘ ZDANEGO EGZAMINU (2).

(1)(czyt. nie będzie wpisywał ocen indywidualnie, bo ma mało czasu i chyba nas trochę w dupie swojej profesorskiej)

(2) Jeśli nie dostałeś/aś do tej pory wiadomości od Liska śpij spokojnie, zdałaś/zdałeś, (poza Tobą dziewczyno K.) :)

antosz 
Student/ka biologii

Grupa zajęciowa: 3
Wysłany: 2010-02-05, 12:51   

ar ju siur , że na K ?? :P

gross57 
Student/ka biologii

Grupa zajęciowa: 9
Wysłany: 2010-02-05, 15:17   

Byłem dzisiaj u Kaznowskiego,zabrałem wszystkie indeksy jakie miał Eksperymentu i zaniosłem Jackowskiemu.Będą na początku tygodnia do odebrania,nie powiedział kiedy dokładnie.

pasqdnik 
Administrator

Grupa zajęciowa: 8
Grupa - język obcy: angielski 5
Wysłany: 2010-02-05, 15:44   

gross57 napisał/a:
Byłem dzisiaj u Kaznowskiego,zabrałem wszystkie indeksy jakie miał Eksperymentu i zaniosłem Jackowskiemu.Będą na początku tygodnia do odebrania,nie powiedział kiedy dokładnie.

no to kurwa zajebiście, szkoda tylko, że nie wszyscy oddali indeksy Kaznowskiemu a ponoć Jackowski się burzy, że wszystkie razem indeksy chce. Ekstra

Kasiekkk 
Student/ka biologii

Grupa zajęciowa: 4
Grupa - język obcy: 2
Wysłany: 2010-02-05, 16:50   

no troche jest zamieszanie z tymi indexami, jak zawsze zreszta..powinnismy albo razem faktycznie zebrac a nie ze czesc daje a czesc nie. ale pasqdnik ja dzisiaj jak bylam u Jackowskiego to on mial dopiero jeden index od nas z roku wiec podejrzewam ze jak dasz w pon czy wt to tez bedzie spoko,pewnie wpisze jak wszyscy mu doniosa..

trawka87 
Student/ka biologii

Grupa zajęciowa: 1
Grupa - język obcy: 5
Wysłany: 2010-02-05, 18:54   

ekstra tylko że nie wypełniłem pola dla egzaminu z aspektów :P

hezio 
Student/ka biologii

Grupa zajęciowa: 5
Grupa - język obcy: 4
Wysłany: 2010-02-06, 09:30   

pasqdnik napisał/a:
gross57 napisał/a:

no to kurwa zajebiście, szkoda tylko, że nie wszyscy oddali indeksy Kaznowskiemu a ponoć Jackowski się burzy, że wszystkie razem indeksy chce. Ekstra

Paszkud daj luz, wtedy Kaznoś miał dostać wszystkie indeksy nawet następnego dnia miał je mieć by wiara doniosła, przenoszący nie odpowiada za to, że ktoś nie dał przekazał Apaczowi większość i zrobił słusznie a Apacz zrozumie, że 5 osób nie miało indeksu bo był im potrzebny po prostu i dostaniesz wpisz potem

pasqdnik 
Administrator

Grupa zajęciowa: 8
Grupa - język obcy: angielski 5
Wysłany: 2010-02-06, 10:38   

Masz rację, ale można było dać znać wcześniej, że ma się zamiar zrobić coś takiego i wtedy Ci co nie dali Kaznowskiemu też by donieśli a teraz będę musiał się tłumaczyć temu idiocie Jackowskiemu dlaczego nie dałem indeksu ze wszystkimi

gross57 
Student/ka biologii

Grupa zajęciowa: 9
Wysłany: 2010-02-06, 12:55   

sorry kumam o co Ci chodzi,przyszedlem w zasadzie tylko po kilka indeksow ale kaznowski stwierdzil ze najlepiej bedzie jesli zabiore wszystkie indeksy eksperymentu ktore ma,a jackowski stwierdzil ze nie bedzie przyjmowal pojedynczo.To nie bede latal z 30 indeksami zeby kazdemu oddac i zeby potem zebrac je znowu.Zreszta zanioslem je popoludniu i wygladalo ze jackowski zaraz wyjdzie wiec watpie zeby chociaz zaczal wpisywanie ocen

Odpowiedz do tematu