3 rok biologii UAM Strona Główna 3 rok biologii UAM

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Wyszukaj na forum:

Ogłoszenie 

kopyrajt ołrajt baj hezio
Informuję, że od tej pory każdy temat umieszczony w nieodpowiednim dziale zamiast do właściwego działu będzie przenoszony do śmietnika. Mam dość proszenia o nie umieszczanie każdego tematu bez względu na to czy ma coś wspólnego z aktualnościami, czy też nie, w dziale aktualności!

Wszystkie posty zawierające pytania na egzaminy zostały przeniesione do działu "Pytania" znajdującego się w "Problemach w nauce" (jest on widoczny tylko dla członków grupy "studenci"). Proszę o zamieszczanie wszelkich pytań tylko tam.
Zapraszam serdecznie do korzystania z darmowego, moderowanego katalogu stron internetowych spis.cba.pl. Katalog stron internetowych jest ostępny pod adresem katalog.spis.cba.pl.

Poprzedni temat :: Następny temat
Przedmioty na semestr zimowy
Autor Wiadomość
Kammilka 
Student/ka biologii

Wysłany: 2009-10-01, 17:51   Przedmioty na semestr zimowy

Biologia rozwoju człowieka - Egzamin
Biologia populacji ludzkich - Egzamin
Prymatologia z etologią ćwiczenia
Metody oceny rozwoju biologicznego człowieka - ćwiczenia
Biologiczne podstawy zachowań człowieka - wykłady
Strategie badawcze w auksologii - ćwiczenia

Wspólne przedmioty dla wszytskich specjalizacji:

Mikrobiologia - Egzamin
Immunologia - Egzamin
Ochrona przyrody i środowiska - Zaliczenie

val 
Student/ka biologii

Grupa zajęciowa: 4
Wysłany: 2009-10-02, 21:17   

Nasz nowy, piękny plan:

http://www.bioledu.h2.pl/planzajec/index.php

Kammilka 
Student/ka biologii

Wysłany: 2009-10-03, 08:48   

ale barkuje jeszcze wykładów monograficznych :-/ potem pewnie wcisną w jakieś głupie terminy a to sa obowiązkowe :-/

mark 
Student/ka biologii

Wysłany: 2009-10-03, 09:53   

Właśnie, jak to jest z tymi wykładami monograficznymi? Kiedyś czytałem coś o nich, ale tam pisali, że można wybierać je do maja '09, więc myślałem, że dochodzą one na IV i V roku...?
Nie wiem czy coś mnie ominęło, ale chyba nikt nam o tym nie mówił na II roku.

Kammilka 
Student/ka biologii

Wysłany: 2009-10-03, 11:21   

no niby jest tak,że wybieraliśmy pule wykładów (z tamtych podanych wybrali te na które najwięcej osób się zapisało) wtedy w maju na ten rok- III a teraz na początku października będziemy wybierać na jakie będziemy chodzić ;)

val 
Student/ka biologii

Wysłany: 2009-10-03, 12:14   

Kammilka napisał/a:
ale barkuje jeszcze wykładów monograficznych :-/ potem pewnie wcisną w jakieś głupie terminy a to sa obowiązkowe :-/

O nie.. :-| a ja już nie będę miała gdzie tego w plan wcisnąć.. :cry:

Kammilka 
Student/ka biologii

Wysłany: 2009-10-03, 20:30   

u mnie tez będzie ciężko :-/

marta_151 
Student/ka biologii

Grupa zajęciowa: 8
Grupa - język obcy: 5
Wysłany: 2009-10-04, 19:25   

właśnie też mnie to zastanawia kiedy mamy mieć te wykłady, może w drugim semestrze. Mogli to wcześniej podać.

Kammilka 
Student/ka biologii

Wysłany: 2009-10-04, 22:36   

z tego co pamiętam co mówił dziekan to mieliśmy mieć do wyboru czy chcemy w tym semestrze czy w letnim bo miał byc duży wybór,a narazie nie ma nic :-/

marta_151 
Student/ka biologii

Grupa zajęciowa: 8
Grupa - język obcy: 5
Wysłany: 2009-10-05, 23:26   

Pierwszy wykład monograficzny dopisali nam do planu w środę od godz. 15 - silny jak dąb od 7.10

Monia 
Student/ka biologii

Wysłany: 2009-10-06, 16:59   

Hmm... a jeśli zapisaliśmy się na wykłady o innej tematyce, na które było z tego co pamiętam sporo chętnych? Z tego co mówili, to właśnie liczba osób decydowała o tym czy wykład będzie się odbywał czy nie. :?:

mark 
Student/ka biologii

Wysłany: 2009-10-06, 18:24   

A to jest wykład dla biologii człowieka czy też dla innych specjalności?

mruszka

Wysłany: 2009-10-06, 19:26   

Słuchajcie, co myślicie o tym, aby przełożyć, o ile byłoby to możliwe, wykład monograficzny na czwartek na tą sama godzinę? Pasowałoby to Wam? Mnie i Marcie psuje ten wyklad caly plan...i nie mamy juz mozliwosci zamiany innych zajec na psychologii, aby byc na tym wykladzie we srode. Dajcie znac! Prosimy!!!

Ps. Gdyby Wam taka zamiana odpowiadala, to wtedy sama moge poruszyc ten temat z dr Rybska.

Kammilka 
Student/ka biologii

Wysłany: 2009-10-06, 21:13   

mi pasuje ;-) tylko nie wiem czy taka zabawa w przenoszenie wykładu ma sens bo mają byc jeszcze inne wykłady tylko nie wiadomo,kiedy raczą je wcisnąć do planu :-/
to jest wykład dla innych specjalnosci też ;-) tylko nie wiem czy inne specjalności maja w tym semestrze wykłady monograficzne ;-)

val 
Student/ka biologii

Wysłany: 2009-10-06, 22:36   

Kammilka napisał/a:
to jest wykład dla innych specjalnosci też ;-) tylko nie wiem czy inne specjalności maja w tym semestrze wykłady monograficzne ;-)

Chyba tylko my mamy ten wykład, bo na planie innych specjalności nie jest uwzględniony.

Odpowiedz do tematu