3 rok biologii UAM Strona Główna 3 rok biologii UAM

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Wyszukaj na forum:

Ogłoszenie 

kopyrajt ołrajt baj hezio
Informuję, że od tej pory każdy temat umieszczony w nieodpowiednim dziale zamiast do właściwego działu będzie przenoszony do śmietnika. Mam dość proszenia o nie umieszczanie każdego tematu bez względu na to czy ma coś wspólnego z aktualnościami, czy też nie, w dziale aktualności!

Wszystkie posty zawierające pytania na egzaminy zostały przeniesione do działu "Pytania" znajdującego się w "Problemach w nauce" (jest on widoczny tylko dla członków grupy "studenci"). Proszę o zamieszczanie wszelkich pytań tylko tam.
Zapraszam serdecznie do korzystania z darmowego, moderowanego katalogu stron internetowych spis.cba.pl. Katalog stron internetowych jest ostępny pod adresem katalog.spis.cba.pl.

Poprzedni temat :: Następny temat
nowy plan
Autor Wiadomość
ultraviolet 
Student/ka biologii

Grupa zajęciowa: 3
Grupa - język obcy: 2
Wysłany: 2010-09-29, 14:04   nowy plan

kurcze dowalili nam zajęcia w piątek i to do późna... myślicie że dałoby sie jakoś przenieść? np na czwartek? kto jest za?

Monia 
Student/ka biologii

Wysłany: 2010-09-30, 14:34   

noo, piątek do 18?! Może uda się coś pokombinować, tylko dobrze byłoby też wiedzieć kto prowadzi te zajęcia i jak wygląda nowy podział na grupy - podobno miał być dzisiaj na stronie
:-/

ultraviolet 
Student/ka biologii

Wysłany: 2010-09-30, 15:59   

podobno dr krenz- niedbała , trzeba sie spiąć i załatwić to jak najszybciej zeby pózniej nie było ze nie ma wolnych sal już ;/

Monia 
Student/ka biologii

Wysłany: 2010-10-01, 21:56   

Nom, racja. Wtorek? - wtedy są ćwiczenia, można się zebrać i iść zorientować się, czy da rade coś z tym zrobić.

ultraviolet 
Student/ka biologii

Wysłany: 2010-10-02, 14:01   

a czemu nie w poniedziałek? przeciez tez są wtedy cwiczenia

DariaW 
Student/ka biologii

Grupa zajęciowa: 1
Grupa - język obcy: 3
Wysłany: 2010-10-02, 14:49   

Na Entomologie pewnie nie wszyscy chodza, a genetyka wedlug planu zaczyna sie dopiero w listopadzie (a nawet jak by byla to sa godziny dziekanskie do 13, wiec by jedna grupa nie przyszla) ;-) chyba ze wszyscy chodza na entomologie, ale tego nie wiem :-P

ultraviolet 
Student/ka biologii

Wysłany: 2010-10-02, 16:15   

aha :P to ja nie widziałam tego że genetyka jest dopiero od listopada.
a ta entomologia to był jakis przedmiot do wyboru czy to monograf czy o co loto?

DariaW 
Student/ka biologii

Wysłany: 2010-10-02, 16:58   

Tak mi sie przynajmniej wydaje, ze jest od listopada, bo jak sie najedzie myszka na planie na te cwiczenia to wyskakuje data "od: 2010-11-29 do: 2010-12-13", ale tego sie trzeba dowiedziec jeszcze...

Entomologia to byl przedmiot do wyboru (kierunkowy albo specjalistyczny - nie pamietam juz dokladnie), tak samo jak podstawy bioinformatyki, wiec chyba nie trzeba chodzic, jezeli sie wybralo cos innego, ale to tez trzeba sprawdzic...

pasqdnik 
Administrator

Grupa zajęciowa: 8
Grupa - język obcy: angielski 5
Wysłany: 2010-10-02, 17:09   

DariaW napisał/a:
Na Entomologie pewnie nie wszyscy chodza, a genetyka wedlug planu zaczyna sie dopiero w listopadzie (a nawet jak by byla to sa godziny dziekanskie do 13, wiec by jedna grupa nie przyszla) ;-) chyba ze wszyscy chodza na entomologie, ale tego nie wiem :-P

Kiedy są te godziny dziekańskie? możesz coś więcej o tym napisać i skąd te informacje? Na stronie wydziału nic znaleźć nie mogę

DariaW 
Student/ka biologii

Wysłany: 2010-10-02, 17:18   

Agnieszka mi powiedziala, ze pani w dziekanacie jej powiedziala, ze jest inauguracja i sa godziny dziekanskie w pn w tym czasie, ale nie pamietam dokladnie, bodajze od 9:30 do 13, ale glowy sobie nie dam uciac za ta informacje;)

ultraviolet 
Student/ka biologii

Wysłany: 2010-10-02, 22:51   

DariaW napisał/a:
Tak mi sie przynajmniej wydaje, ze jest od listopada, bo jak sie najedzie myszka na planie na te cwiczenia to wyskakuje data "od: 2010-11-29 do: 2010-12-13", ale tego sie trzeba dowiedziec jeszcze...

Entomologia to byl przedmiot do wyboru (kierunkowy albo specjalistyczny - nie pamietam juz dokladnie), tak samo jak podstawy bioinformatyki, wiec chyba nie trzeba chodzic, jezeli sie wybralo cos innego, ale to tez trzeba sprawdzic...

szkoda bo pewnie bedzie fajna ta entomologia ( to o robaczkach co w trupach siedzą czy mi sie zdaje? )
a niechce wam sie przyjść w poniedziałek zeby spróbować załatwić ten piątek? bo pózniej moze byc za późno

DariaW 
Student/ka biologii

Wysłany: 2010-10-02, 23:01   

Ja chodze na entomologie, wiec i tak bede;) ale mysle, ze nie wszyscy przyjda, zwlaszcza, ze tylko kilka osob na forum wchodzi;)

Monia 
Student/ka biologii

Wysłany: 2010-10-05, 17:54   

W planie pojawiły się ćwiczenia z entomologii, w czwartki od 13.45 do 15.15.

Odpowiedz do tematu